ملک تبریز

 

کدام محله؟ کدام آپارتمان؟ کدام زمین یا … املاک؟ با استفاده از امکانات جستجوی هوشمند سامانه املاک 115 با مدییت آقای علیرضا علیزاده ثمرخزان می‌توانید خانه و املاک منحصر به فردی که پاسخ تمام این پرسش‌هاست را بیابید و بر اساس بودجه و سلیقه‌ی خودتان مناسب‌ترین مورد را پیدا کنید. با املاک 115 در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کنید و با آگاهی و آرامش تمام بر سر معامله می‌روید.

هدف ما ایجاد اطمینان نسبت به صحت همه مطالب عنوان شده در سایت هست. گرچه مسئولین سایت نهایت تلاش و دقت خودشون رو برای بررسی اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده به عمل میارند؛ اما هر گونه تضمینی رو بابت درست یا قابل اعتماد بودن این مطالب از خودشون صلب می‌کنند.

املاک 115 بعنوان وب سایت ملکی با حوزه فعالیت شمالغرب و در چشم انداز آینده فعالیت کشوری ، بهترین مرجع برای ثبت آگهی فروش و رهن و اجاره ملک می باشد. همچنین متقاضیان خرید و اجاره ملک هم می توانند با جستجو در سایت املاک 115 ملک مورد نظر خود را بیابند. در ضمن اگر بدنبال ملک خاصی هستید و یا با جستجو در سایت املاک 115 دلخواهتان را نیافته اید کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید .

کارشناسان املاک 115 ، در “بخش اخبار و مقالات ” شما را با مهم‌ترین مسائل بازار مسکن آشنا می‌کنند. بخش اخبار و مقالات ، مبتنی بر بررسی‌های علمی و آماری، اخبار و تحلیل‌های آینده بازار مسکن را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در املاک 115، داشتن اطلاعات و داده های دقیق «طلایی ترین فرصتها» را برای خریداران و سرمایه گذاران فراهم می کند. در کیلید این داده ها و اطلاعات پردازش شده و نتیجه پردازش در اختیار مشترکان محترم سامانه املاک 115 قرار می گیرد. با تحلیل گذشته و رصد کردن امروز بازار مسکن، خانه آینده را بسازید.

 

املاک تبریز

 

خدمات و محتویات سایت صرفا براى استفاده شخصى و غیرتجارى شما عرضه شده و حق استفاده از همه اطلاعات موجود، فقط برای سامانه املاک 115 محفوظ می باشد . هر گونه سوء‌استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمیتواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید . اگر مایل هستید از سرویس‌ها و محتویات سایت برای مقاصد تجارى استفاده کنید باید، این موضوع رو با مسئولین سایت در میان گذاشته و در صورت موافقت مسئولین سایت، با ذکر منبع اقدام به استفاده از اطلاعات کنید.

اهداف ما در املاک 115

  • رسیدن به جایگاه برترین سایت ملکی در ایران با فاصله ای زیاد از سایر رقبا
  • چشم انداز فعالیت مستمر و مفید در سراسر شهرهای ایران
  • همکاری با کلیه مشاوران و آژانس های املاک شمالغرب کشور و سایر شهرهای ایران
  • پیاده سازی زیرساخت های لازم ، جهت ارتقاء قدرت سرورهای وب سایت جهت بالابردن سرعت بارگذاری و بهبود و اضافه کردن امکانات جدید
  • آماده سازی ، طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ( در ابتدا برای پلتفرم اندروید و در آینده ای نزدیک برای گوشی های اپل با پلتفرم IOS )

چرا به سامانه پیشرفته‌ی اطلاعات املاک 115 نیاز داریم؟

نداشتن اطلاعات دقیق و شفاف در بسیاری از موارد منجر به متضرر شدن طرفین معامله می‌شود. سامانه املاک 115 با دسترسی به پایگاه‌های اطلاعات املاک و با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های جمع آوری داده‌های مستند، یک سامانه‌ی مرجع فراهم کرده تا اطلاعات بازار مسکن به سهولت و بدون دخالت سلیقه‌ی شخصی در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.